Roman Farkaš
Hasící přístroje a hydranty
Na Stráni 1895
250 88 Čelákovice
tel.: +420 603 214 875

O společnosti

Naše společnost byla založena jak už je z názvu firmy patrné panem Romanem Farkašem v roce 1997. Prvními zákazníky byly zejména firmy z regionu Čelákovic a Lysé nad Labem, kde také vznikla první skromná dílna.

Činnost se zaměřovala hlavně na servis hasicích přístrojů a distribuci technických plynů. Postupně se okruh zákazníků rozrůstal, a tak po prvním roce podnikání si k sobě pan Farkaš přibral prvního spolupracovníka. Takto firma úspěšně fungovala do roku 2002, kdy se nám podařilo získat nový okruh zákazníků zejména v Praze. Následoval nárust dalších pracovních sil až do dnešní podoby, kdy jsou ve firmě zaměstnány čtyři osoby. Bylo také třeba stále hledat lépe vyhovující prostory, které se nám podařilo v roce 2005 nalézt v Čelákovicích na nynější adrese.

Nová provozovna je nyní chloubou naší společnosti, kde všichni zákazníci i zaměstnaci naleznou dostatek pohodlí. Naším hlavním cílem je spokojený zákazník, proto klademe důraz především na kvalitu odvedené práce, flexibilitu a cenovou politiku.